Centrum Rozliczania Wynagrodzeń to projekt największej w Polsce kancelarii prawnej zajmującej się prawem transportu drogowego – Kancelarii Prawnej Viggen Sp. j. Od 17 lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm transportowych na terenie całej Europy, a zwłaszcza w prowadzeniu rozliczania i ewidencji czasu pracy. Jesteśmy liderem na rynku w rozliczaniu minimalnych płac krajów członkowskich. Oferujemy gotowe rozwiązania „pod klucz”, obejmując przedsiębiorstwa transportowe w pełni kompleksowymi działaniami, jakie tylko są potrzebne przedsiębiorcom w branży TSL.

Profesjonalnie zajmujemy się wszelkimi procesami kadrowymi, księgowymi i prawnymi przedsiębiorstw. Nasze usługi znajdują zastosowanie w małych, rodzinnych firmach, jak i przedsiębiorstwach oferujących swoje usługi na całym świecie z wielotysięcznym taborem. W ramach świadczonych zapewniamy dostęp do przedstawiciela we Francji, zajmujemy się również delegowaniem pracowników, przeprowadzaniem wewnętrznych audytów, tworzymy regulaminy, a także prowadzimy szkolenia z udziałem eksperta prawa transportowego – Dr Mariusza Miąsko.

VTS Project

Posiadamy specjalistyczne, autorskie oprogramowanie do rozliczania i ewidencji czasu pracy VTS Project. Zostało ono wyróżnione przez jedną z największych światowych korporacji informatycznych IBM, jako jedno z czterech najbardziej innowacyjnych rozwiązań w Polsce.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów z sukcesem zarządzając ich dokumentacją. Rozliczamy wynagrodzenia, prowadzimy ewidencje płac, a także profesjonalnie rozliczamy minimalne płace w krajach członkowskich Unii Europejskiej: Austrii, Niemiec, Francji, Włoch, Luksemburgu, Holandii, Belgii, a także Czech.

Przyświeca nam filozofia, aby pozostawić w gestii przedsiębiorstw branży TSL wyłącznie te obszary, które są Transportem, Spedycją i Logistyką. Natomiast pozostały konglomerat obowiązków: prawnych, księgowych, kadrowych, płacowych, ewidencyjnych, ubezpieczeniowych, informatycznych, likwidacyjnych, zatrudnieniowych – przejmujemy MY. Specjalizujemy się w tych obszarach, wykonujemy te czynności lepiej, szybciej, taniej, bardziej efektywnie i przede wszystkim profesjonalnie.

Zachęcamy do wizyty na naszej stronie www.rozliczaniewynagrodzen.pl i zapoznania się z usługami, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo zyska stały nadzór dokumentacji kierowców i pojazdów, a Twoje finanse zostaną zabezpieczone.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

786 137 712,

(12) 637 24 57 lub pod adresem e-mail: kko@viggen.pl.