Kancelaria Prawna Viggen sp.j. specjalizująca się w szeroko pojętym prawie transportowym poszukuję prawnika do współpracy w ramach wykonywania zleceń na każdorazowe zlecenie Kancelarii.

Wymagania:

– absolwentka /absolwent kierunku studiów: Prawo,

– znajomość prawa pracy,

– znajomość prawa administracyjnego.

Zakres współpracy:

– przygotowywanie pism procesowych, opinii prawnych, projektów umów,

– opiniowanie przedkładanych dokumentów: umów, aktów administracyjnych, aktów wewnątrzzakładowych – regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania itp.

– udzielanie porad i konsultacji klientom.

Oferujemy:

– współpracę na zasadzie przekazywania zleceń Kancelarii w ramach umowy zlecenia,

– współpraca umożliwia wykonywania czynności w dowolnym miejscu, co daje pełną swobodę równocześnie zapewniając możliwość rozwoju zawodowego w rozpoznawalnej na rynku marce.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: rekrutacja@kancelariaprawnaviggen.pl

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kancelaria Prawna Viggen Sp.j. poszukuje na pełny etat Programisty:

Wymagania:

• znajomość MySQL,

HTML/CSS/JavaScript,

• PHP,

• mile widziane doświadczenie przy pisaniu stron internetowych (portale, fora, serwisy),

• mile widziana dowolnego frameworka webowego (Bootstrap, Node.js, AngularJS, jQuery).

Podstawowe obowiązki:

1. Weryfikacja funkcjonalności programu CRM

2. Uzupełnianie programu CRM danymi

3. Nadpisywanie kodu w zakresie dalszego rozwoju programu CRM

4. Tworzenie oprogramowania

5. Tworzenie dokumentacji technicznej

6. Budowanie oraz administrowanie bazą danych klientów

7. Wykonywanie prac programistycznych/ nformatycznych zgodnie z poleceniami i wskazówkami Pracodawcy

8. Określanie, rekomendowanie i wdrażanie nowych produktów sprzedażowych dla klientów biznesowych

9. Konsultacje z w toku ze szczególnym uwzględnieniem terminów załatwienia spraw

10. Utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami i zleceniodawcami

11. Raportowanie spraw

12. Monitorowanie działalności firm konkurencyjnych

  OFERTA BEZPŁATNYCH PRAKTYK STUDENCKICH

Kancelaria Prawna Viggen sp.j. z siedzibą w Modlnicy zaprasza studentów studiów prawniczych do odbycia stażu/praktyki:

Jeśli jesteś studentem III,IV i V roku studiów prawniczych to zapraszamy Cię do odbycia praktyki u nas w Kancelarii.

W gronie zespołu masz możliwość uzupełnienia teorii o wiedzę praktyczną.

Celem praktyk jest przygotowanie do samodzielnej pracy w zespole kancelarii, a w szczególności zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie sporządzania pism sądowych i poza sądowych, umów, informacji, analiz prawnych oraz praktycznego i kreatywnego wykorzystania wiedzy teoretycznej.

Dla wyróżniających się studentów przewidujemy możliwość stałej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji i dopiskiem w temacie e-maila „Staż”, jak również informacją na temat preferowanych terminów odbycia praktyk oraz dyspozycyjności, na adres e-mail: rekrutacja@kancelariaprawnaviggen.pl