Wyróżnienie dla Kancelarii Prawnej VIGGEN za system LEXtrans24 w konkursie Produkt Innowacyjny 2013

LEXtrans24 – Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. został wyróżniony w konkursie na najlepszy „Produkt Innowacyjny dla Logistyki i Transportu”, organizowanym przez wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

Tegoroczna odsłona to już dwunasta edycja konkursu, w której zmagają się prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy oraz menadżerowie decydujący o strategiach rozwoju firm. Prezentacja trzech najważniejszych programów dla branży odbyła się podczas uroczystej Gali Logistyki i Transportu, 11 grudnia 2013 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

LEXtrans24 Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 – Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawić. Pod kategorią innowacyjności należy rozumieć nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale ponadto, mające wpływ w walce z konkurencją, nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta.

Dyplom_LexTrans24

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z XII Gali Logistyki i Transportu 2013:

Opinia Akademii Transportu i Przedsiębiorczości na temat systemu LEXtrans24:

 

VTS Project finalistą pierwszej polskiej edycji IBM SmartCamp 2013

Spotkania IBM to część inicjatywy IBM Global Entrepreneur Program, w ramach której młode przedsiębiorstwa uzyskują wsparcie IBM pomocne w efektywnym rozwoju projektów biznesowych oraz identyfikowaniu młodych przedsiębiorców.

Do finału zakwalifikowało się 4 spośród 65 firm, które wysłały swoje zgłoszenie do IBM Polska. Wśród finalistów znalazły się: VTS Project, BCMLogic, Solutions oraz Cognitum.

Drugie, zaszczytne miejsce w tej wyjątkowej inicjatywie, zajęła spółka VTS Projectprezentująca innowacyjny systemem zdalnego zarządzania transportem. Silnikiem prawnym i znaczącym wsparciem VTS jest oprogramowanie wykorzystywane w LEXtrans24, usłudze stworzonej przez Kancelarię Prawną Viggen, która jako jedyny system prawny w Polsce i Europie, nieprzerwanie od kilku lat zdobywa zaufanie setki przedsiębiorców.

Dyplom_VTS-small_white

 

Podziękowanie od Akademii Mocowania

Podziękowanie AM

List gratulacyjny dla Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. od Zarządu Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o. o. za wyróżnienie systemu LEXtrans24 w konkursie Produkt Innowacyjny 2013

List gratulacyjny Viggen2

Życzenia Bożonarodzeniowe od Ministra Gospodarki

Zyczenia_na_Swieta_Bozego_Narodzenia

Życzenia Wielkanocne od Ministra Gospodarki

życzenia wielkanoc