ciężarówka z logo

www.silnikprawny.pl

System Zarządzania Procesami Prawno-Ekonomicznymi w Przedsiębiorstwie Transportowym

SILNIK PRAWNY

Kancelaria Prawna Viggen sp.j. oferuje Państwu:

  • innowacyjne, przełomowe, idealne rozwiązanie dla firm transportowych o nazwie System Zarządzania Procesami Prawno-Ekonomicznymi w Przedsiębiorstwie Transportowym SILNIK PRAWNY, który komasuje wszystkie niezbędne dane!

SILNIK PRAWNY– miernik efektywności oraz sukcesu Twojej firmy!

System SILNIK PRAWNY przewyższa jakością wszystkie certyfikaty jakościowe w przedsiębiorstwie transportowym.

Jest najlepszym udokumentowanym sposobem osiągnięcia jakości w branży transportowej. Skierowana jest wyłącznie dla firm, których celem jest zarządzanie dokumentacją na najwyższym poziomie.

Na obecną chwilę nie posiada odpowiednika na rynku europejskim. Poprzez wprowadzenie tej usługi nie spadnie obciążenie pracą, a nawet zwiększy się, ponieważ dzięki specjalnie opracowanemu pod kątem działania firmy transportowej systemowi, uwypukleniu ulegną WSZYSTKIE POTRZEBY w przedsiębiorstwie transportowym.

USŁUGA SILNIK PRAWNY/LEXTRANS24 W GENIALNIE PROSTY, PRECYZYJNY SPOSÓB JEST W STANIE ZARZĄDZAĆ ASTRONOMICZNĄ ILOŚCIĄ REKORDÓW PRAWNYCH!

System Zarządzania Procesami Prawno-Ekonomicznymi w Przedsiębiorstwie Transportowym SILNIK PRAWNY to koncentracja wielu produktów w jednej usłudze, która tworzy kompleksową centralę zarządzania bezpieczeństwem prawnym i ekonomicznym firmy transportowej.

W ramach informatycznego systemu prawnego zostały ujęte i skoncentrowane wszystkie procesy prawne dotyczące Prawa Transportowego, tj.:

dokumenty, rekordy prawne, nakazy i zakazy, procedury i relacje zachodzące pomiędzy poszczególnymi dokumentami.

Usługa ta zapewnia kontrolę dokumentacji wszystkich:

pracowników firmy transportowej: (kierowców, posiadaczy certyfikatów, spedytorów, dyspozytorów, właścicieli firm transportowych, księgowych, kadrowych), pojazdów.

Unikatowe KORZYŚCI systemu SILNIK PRAWNY:

permanentna informacja: pełny przegląd sytuacji prawnej we własnym przedsiębiorstwie 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu w dowolnym miejscu na świecie, oszczędność działania: ewidentnie zmniejsza koszty pieniężne, czasowe, kadrowe, a osoby zarządzające nie stresują się sytuacją prawną swojej firmy, wdrażanie gotowych i sprawdzonych procedur dopasowanych do konkretnych potrzeb, które usprawnią kompleksowe działanie danego przedsiębiorstwa, kompleksowość danych tzn. zawiera aktualny stan prawny z wszystkich dziedzin prawa, konieczny do zgodnego z prawem działania firmy transportowej, właściwa organizacja pracy z niezwykłą precyzją, przewaga biznesowa na rynku.

SILNIK PRAWNY Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 – Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawić. Pod kategorią innowacyjności należy rozumieć nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale ponadto, mające wpływ w walce z konkurencją, nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta.

Dyplom_LexTrans24-227x300