Kancelaria Prawna Viggen sp.j. od 16 lat stawia na innowacyjność!

Innowacyjność jest podstawowym motorem rozwoju naszej firmy.

Dlatego nie czekaj i już dziś zapisz się na szkolenie!Sprawdź jak skomplikowane problemy prawne stają się łatwe do rozwiązania i przekładają się na bezpieczeństwo, oszczędność oraz wizerunek Twojej firmy!

Z NAMI TO TAKIE PROSTE!


Kancelaria Prawna Viggen sp.j. oferuje szeroki zakres profesjonalnych szkoleń z zarządzania transportem, na których każdy uczestnik zrozumie skomplikowane przepisy prawne, których znajomość w branży transportowej jest obligatoryjna każdego dnia!

 

W NASZEJ OFERCIE SZKOLENIOWEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO:

NAUCZYMY CIĘ:

  • jak legalnie i efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem?

  • jak legalnie uzyskać przewagę biznesową?

  • jak legalnie uzyskać przewagę nad organami państwa i organami kontrolnymi?

  • jak przetrwać na trudnym rynku?

Przeszkoliliśmy już ponad 1500 kierowców oraz 3 tys. osób z kadry zarządzającej!

Teraz czekamy na CIEBIE!


Niepowtarzalnym atutem szkoleń organizowanych przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j. jest ich system warsztatowy. Uczestnik może zadać dowolną ilość pytań w tematyce prawa transportowego, na które niezwłocznie uzyska odpowiedź od wysoko wykwalifikowanej kadry prawników. Szkolenia odbywają się na sali konferencyjnej Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. Szkolenia Kancelarii Prawnej Viggen prowadzone są przez wysoko wyspecjalizowanych prawników, dzięki którym trudne zagadnienia staną się proste! A rozwiązania przedstawione przez naszych prelegentów pomogą w oszczędnościach firmy! Szanujemy konkurencję, ale od konkurencji różni nas WSZYSTKO! Naszą wiedzę przekazujemy w zrozumiały dla każdego sposób. Nie czytamy aktów prawnych, my je analizujemy i pokazujemy korzyści jakie z nich płyną dla Ciebie! Nauczymy Cię jak zorganizować firmę, jak zmniejszyć koszty stałe, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo procesowe i nie tylko! Dzięki naszej profesjonalnej wiedzy i prostego sposobu jej przekazu, klienci, którzy już raz skorzystali z naszych usług szkoleniowych, wracają do nas z powrotem! Zapisz się i przekonaj się: Dlaczego? ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 509 982 577

                                                                                (12) 637 24 57

lub pod adresem e-mail: biuro1@viggen.pl

Więcej informacji na temat profesjonalnych szkoleń organizowanych przez Kancelarię Prawną Viggen: ich szczegółowego zakresu, prowadzących, a także firm, które już skorzystały z naszych usług znajdą Państwo na stronie internetowej:

Transszkolenia24.Pl

TERMINARZ SZKOLEŃ


Inną formą szkoleń, którą pragniemy Państwu zaproponować są szkolenia internetowe. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie: ATP Szkolenia.