Wyróżnienie dla Kancelarii Prawnej VIGGEN za system LEXtrans24 w konkursie Produkt Innowacyjny 2013

LEXtrans24 – Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. został wyróżniony w konkursie na najlepszy „Produkt Innowacyjny dla Logistyki i Transportu”, organizowanym przez wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting.

Tegoroczna odsłona to już dwunasta edycja konkursu, w której zmagają się prezesi, członkowie zarządów, dyrektorzy oraz menadżerowie decydujący o strategiach rozwoju firm. Prezentacja trzech najważniejszych programów dla branży odbyła się podczas uroczystej Gali Logistyki i Transportu, 11 grudnia 2013 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

LEXtrans24 Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. został doceniony w kategorii „Produkt Innowacyjny 2013 – Logistyka, Transport, Produkcja”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań w branży TSL, wdrożonych na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat lub też mających niebawem tam się pojawić. Pod kategorią innowacyjności należy rozumieć nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, ale ponadto, mające wpływ w walce z konkurencją, nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta.

Wyróżnienie LexTrans24

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji video z XII Gali Logistyki i Transportu 2013:

Opinia Akademii Transportu i Przedsiębiorczości na temat systemu LEXtrans24:

List gratulacyjny dla Kancelarii Prawnej Viggen sp.j. od Zarządu Omega Pilzno Godawski & Godawski Sp. z o. o. za wyróżnienie systemu LEXtrans24 w konkursie Produkt Innowacyjny 2013

List gratulacyjny od Omega Pilzno