Dlaczego już teraz, właściciele niektórych firm transportowych oszczędzają zyskując od 87,2 zł na jednym kierowcy miesięcznie?

Witam,

Kilka tygodni temu opracowałem kolejne rozwiązanie prawne dla firm transportowych, które wprost zwiększa rentowność firmy transportowej. Wkrótce przeprowadzę ostatnie dwa w tym roku warsztaty z cyklu „Zarabiaj więcej na transporcie”. Mamy za sobą 8 takich jednodniowych szkoleń, na których poznaliśmy niezwykle interesujących i spostrzegawczych ludzi o otwartych umysłach, którzy chcieli zarobić 82 zł miesięcznie w przeliczeniu na jednego kierowcę i sprawili, że te warsztaty okazały się „strzałem w dziesiątkę”.

Zapewne Państwa zainteresuje informacja, że poprzez „zainstalowane” przeze mnie rozwiązanie prawne kierowca nadal zarobi swoje pieniądze w tej samej wysokości a pomimo tego Wasza firma dodatkowo zyska 82,2 zł miesięcznie. CZY 82,2 ZŁ MIESIĘCZNIE TO DUŻO ? SPRAWDŹMY jeśli Twoja firma posiada np.: 10 kierowców wówczas: 1 kierowca = 87,2 zł x 12 miesięcy = 1.046,4 zł więc: 1.046,4 zł x 10 kierowców = 10.460 zł rocznej korzyści Czy to dla Ciebie dużo ?
Nie wiem – ale lepiej mieć niż nie mieć.

Rozwiązanie prawne o którym teraz czytacie jest w pełni skuteczne wobec kierowców zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Rozwiązanie proponuję wszystkim firmom ale zwłaszcza tym które realizują transport rzeczy i osób na terenie kraju. Jak to zwykle bywa pojawiły się głosy, że pewnie jeszcze będzie okazja, bo tak zawsze się mówi, że „ostatnie” i „komu, komu bo idę do domu”, ale to był mój prezent dla Was z okazji jubileuszu przeprowadzenia przez nas łącznie 1 000 szkoleń dla firm transportowych i okres promocji dobiegł końca. Od listopada oprócz klasycznych propozycji szkoleniowych rozpoczynam nowy cykl szkoleń przygotowujący do noworocznych niespodzianek i wyzwań jakie pojawią się po 1 stycznia.
Dziękuję i gratuluję wszystkim, którzy przyszli na to co było, bo było wspaniale.

Już niedługo przedstawię wyliczenie ile dokładnie pieniędzy możesz zyskać dzięki wyjątkowej umowie cywilnoprawnej o której już pisałem kilka tygodni temu. Korzyści są naprawdę duże. Zachęcam – korzystajcie z moich konstrukcji prawnych i zarabiajcie jeszcze więcej prowadząc transport.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam
Mariusz Miąsko

http://kancelariaprawnaviggen.pl//news/121/40/Dlaczego-juz-teraz-wlasciciele-niektorych-firm-transportowych-oszczedzaja-zyskujac-od-87-2-zl-na-jednym-kierowcy-miesiecznie/