TWÓJ PRAWNICZY PRZEWODNIK REKOMENDOWANY PRZEZ INSPEKTORÓW INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO ORAZ PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY JEST JUŻ NA RYNKU!

CD1 CD2Czy wiesz, że Legislator Unii Europejskiej, Wytyczne Komisji Europejskiej, Wytyczna GITD oraz ustawodawca polski pozwalają jeździć na TC dłużej do 30 minut dziennie? Przerwać odpoczynek na parkingu, podczas załadunku i rozładunku? Odmiennie zastosować art. 12/561/2006 WE?

Tych i wielu innych informacji udzieli Ci pierwszy prawniczy przewodnik na rynku w formie dwóch audiobooków wydany przez Kancelarię Prawną Viggen sp.j.:


CD 1– „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za naruszenia czasu jazdy i okresów prowadzenia pojazdów, przez kierowców zawodowych”

CD 2 – „Legalne sposoby uniknięcia odpowiedzialności, za przerwanie lub skrócenie przerw i odpoczynków, przez kierowców zawodowych” 
 
Stowarzyszenie Inspektorów Pracy Rzeczypospolitej o audiobooku:

Publikacja ta może skłonić do przemyśleń i analizy, a także do podejmowania świadomych, i co najważniejsze zgodnych z prawem decyzji. W firmach transportowych odgrywać może ważną rolę profilaktyczną i prewencyjną. Publikacja Pana Mariusza Miąsko, oparta jest na wszechstronnej analizie przepisów prawa i uznać należy ją za merytorycznie poprawną, w dużej części nowatorką, ciekawą i niewątpliwie w środowisku osób działających w branży transportowej bardzo potrzebną”

 

Związek Zawodowy Inspekcji Transportu Drogowego:

Niniejszy audiobook to unikatowe nagranie, które winno stać się przewodnikiem dla każdego kierowcy, spedytora, kierownika transportu i Inspektora”!

ZAPRASZAMY NA STRONĘ AUDIOBOOKA: „PRZEWODNIKKIEROWCY.PL„!!!


Nie czekaj i już dziś skorzystaj z tej unikatowej bazy wiedzy, która pozwoli Ci legalnie uniknąć odpowiedzialności za naruszenia norm rozporządzenia 561/2006 WE!

 

Zamówienia można składać przez sklep internetowy Sklep561.pl:

 

lub telefonicznie oraz mailowo:

Tel.: 533 330 362

(12) 637-24-57

E-mail: bg@viggen.pl

 

Koszt 1 egzemplarza CD 1 oraz CD 2 to 49,99 zł plus koszty przesyłki:

Koszt wysyłki przy zamówieniu 1 szt. – 5,50 zł (list polecony priorytetowy)

Przy zamówieniu większej ilości płyt – cena uzależniona od wagi przesyłki

 

UWAGA! W pakiecie taniej! Przy zakupie dwóch części cena: 79,99 zł!!!

http://kancelariaprawnaviggen.pl//news/361/40/TWoJ-PRAWNICZY-PRZEWODNIK-REKOMENDOWANY-PRZEZ-INSPEKTORoW-INSPEKCJI-TRANSPORTU-DROGOWEGO-ORAZ-PAnSTWOWEJ-INSPEKCJI-PRACY-JEST-JUz-NA-RYNKU/